Hizmetler
Hizmetler

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler arasında bir toparlama yapmak istedik, aşağıda hizmetlerimize ait kısa bilgileri görebilirsiniz. Tüm soru ve önerilerinizi iletişim formumuzu kullanarak ulaştırabilir ve kısa sürede bilgi alabilirsiniz.

Yedek Parça

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu teknik desteği servisimizde konusunda uzman ve deneyimli kadromuzla yerine getirip uygun çözümleri sizlere sunmaktayız. Bu çözüm sırasındaaraçlarınız gerekli olan orijinal yedek parça ihtiyacınızı da firmamızda karşılayabilmekteyiz.

İlgili Fotoğraf Galeri İlgili Fotoğraf Galeri İlgili Fotoğraf Galeri İlgili Fotoğraf Galeri İlgili Fotoğraf Galeri İlgili Fotoğraf Galeri İlgili Fotoğraf Galeri İlgili Fotoğraf Galeri İlgili Fotoğraf Galeri İlgili Fotoğraf Galeri

Boya

Oto boya hizmeti sanatsal bir hizmet olup kesinlikle işini seven kişilerce yapılması gerekmektedir. Oto boya günümüzde oldukça farklı profesyonel ürünler eşliğinde sorunsuz, profesyonel ve kalıcı çözümleri sunmaktadır. Asıl amacı koruma olan oto boya hizmeti, görsellik açısından da oldukça önemli bir konudur.

Kaporta

Karşılıklı çarpışma, park haline çarpılma veya doğal afetlerden kaynaklanan araç hasarlarının sac aksamlarındaki onarımına kaporta, doğrultma denilir.

Kaporta doğrultma işçiliği aracın metal olan tüm aksamlarını kapsamaktadır. Atölyemizde tüm araçların şase ile aksesuar aksamlarına kadar tüm kaporta doğrultma işçilikleri yapılmaktadır. Ölçüm ve hesaplamalara dayanan kaporta doğrultma işçiliği geriye dönülemez derecede önemli bir işçiliktir.

Hasar Tespiti

Aracınızdaki hasarın tespiti ve hasarla ilgili işlemlerin başlatılması için bizimle iletişime geçebilir veya hasar tespit formunu doldurarak sizinle irtibata geçmemizi sağlayabilirsiniz. Yeni Oluşum Mitsubishi Servisi'miz bu alanda da hizmet göstermektedir.

İlgili Fotoğraf Galeri İlgili Fotoğraf Galeri İlgili Fotoğraf Galeri İlgili Fotoğraf Galeri İlgili Fotoğraf Galeri İlgili Fotoğraf Galeri

Sigorta

Amacımız; müşterilerimize kaliteli, güvenli, güler yüzlü hizmet vererek hayatınızdaki riskleri en aza indirmektir. Aynı zamanda anlaşmalı servisimizle oluşan risklerinizi en hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırarak değerli müşterilerimizin üzerinden karşılaşacağınız bütün bürokratik ve zaman alan sorunlu işleri sizlere yansıtmadan halletmekteyiz. Yeni Oluşum Mitsubishi Servisi'yle tüm sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Motor

Yeni Oluşum Mitsubishi Servisi ile hayatınız kontrol altındadır. Mitsubishi değişken zamanlamalı supap kontrol sistemi motoru ekonomi performans arasında optimize eder ve her koşulda düşük yakıt tüketimi sağlar. Yeni Oluşum Mitsubishi Servisi'mizle güvenli bir şekilde aracınızda keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

Mekanik

Firmamız tüm Mitsubishi araçları için gerekli olan mekanik bakım ve onarımları kısa sürede teknik ekibiyle gerçekleştirmektedir. Mekanik onarımda gerekli olan orijinal yedek parça teminini yine kendi firma bünyemizde tedarik etmekteyiz.

Elektrik

Araçların elektrik aksamları her zaman bakımlı ve temiz olmak zorundadır. Bu sayede araçlar daha rahat çalışırlar ve yedek parçaları çok zor bozulurlar. Yeni Oluşum olarak bizde firmamızda tüm Mitsubishi araçlarının elektrik bakımlarını yapmaktayız.

Yol Yardımı

Yeni oluşum Mitsubishi Servisi; araç bozulması, yolda kalma gibi durumlarda oto kurtarıcı hizmetiyle 7/24, her an yanı başınızda, size bir telefon kadar yakındır...